[MOD] Czech Fever

Home Forums Modding [MOD] Czech Fever

Viewing 9 posts - 31 through 39 (of 39 total)
  • Author
    Posts
  • #21588
    pardus116
    Participant

    čau prosím máte někdo ke stažení realný teren ČR?  tak jako kolegové mají Švícarsko apod.. díky

     

    #21727
    Iver
    Participant

    Hello, I’m planning update modpack and add another stuff in short term. So please send me your suggestions here to forum.

    #21734
    Iver
    Participant

    Pro fanoušky modpacku přináším jednu exkluzivní informaci. Během krátké doby přibude multiplatformní instalátor, který zjednoduší instalaci módu a jeho aktualizaci. Díky použití instalátoru se mohu vyhnout tomu, že jsem nucen vkládat (mnohdy neaktualizované módy napevno do archivu). Ani z pohledu autorského zákona to nebylo ono. Nyní si instalátor vše sám stáhne a upraví určité konfigurační soubory. Funkční bude všude kde běží Java. Na přiloženém snímku můžete vidět úplně první screenshot instalátoru. V nejbližší době bude instalátor vydán spolu s velkým updatem módů. Zároveň prosím o zaslání jakéhokoliv finančního daru na provoz a rozvoj tohoto modpacku, který v nejbližší době chci dostat na úroveň DLC. Každá koruna pomůže. Přispět můžete zde.

    • This reply was modified 7 years, 8 months ago by Iver.
    • This reply was modified 7 years, 8 months ago by Iver.
    #21878
    vader31
    Participant

    Kdyby byl zájem mohu pokračovat v tvorbě, čas teď mám.

    #21905
    Faldicek
    Participant

    Zdravím, budeš dělat české stroje také pro Transport Fever?

    #21906
    vader31
    Participant

    Zdravím, tak pokud to bude na stejném systému jako Train Fever tak moc rád.

    #21907
    mmi
    Participant

    Ahojte, chtel bych se zeptat, stahl jsem pack s 151 lokomotivou, ale nevim, jak docilit tech ruznych nastriku. Vsechny koupene lokomotivy maji stejny design. Poradite nekdo? Dekuji.

    https://www.transportfever.net/filebase/index.php/Entry/791-%C4%8CD-151-Pack/

    #21908
    vader31
    Participant

    Ahoj, tak jsem si to pro kontrolu stáhl a vše je ok. Retro je dostupná od 1978, klasika od 1994, Intercity 160 od 2005 a najbrt 2009. Smazal jsem to tam a znovu uploadl, tak to zkus stáhnout znova 😉 teď to budu převádět do transport fever, tak uvidíme 😀

    #22137
    Iver
    Participant

    Vzhledem k tomu, že nástupce s názvem Transport Fever je o několik řádů lepší a má plnou podporu Steam Workshopu, musím bohužel ukončit vývoj verze pro Train Fever. Aktuální verzi ponechávám, ale bez jakékoliv podpory.

    Pro příznivce Transport Feveru jsem připravil kolekci Czech Fever (stačí jedno kliknutí a máte vše připraveno pro hraní s českými reáliemi) – http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=919936444

    Obsahem této kolekce je i můj mód pro české názvy obcí a ulic. Lze jej přidat i samostatně – http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=919928911

    Víte-li o některém z módů, který v kolekci Czech Fever chybí, neváhejte mne kontaktovat na tomas.triska@icloud.com. Budu rád i za to, pokud převedete své výtvory z Train Feveru a přidáte je na Steam Workshop abych je mohl zahrnout do kolekce taktéž.

Viewing 9 posts - 31 through 39 (of 39 total)
  • The forum ‘Modding’ is closed to new topics and replies.