Polish PKP Set Discussion (Only in Polish)

Home Forums General Discussion Polish PKP Set Discussion (Only in Polish)

Tagged: , , ,

Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
  • Author
    Posts
  • #7460
    xsoner
    Participant

    Cieszę się że mogłem pomóc 🙂

    Z tą siatką nie powinno być problemów o ile cały model wyrobi się w rozsądnych granicach liczby poly, najlepiej było by podejrzeć ile poly mają oryginalne modele i nie przekraczać powiedzmy 150% tej wartości. Grunt żeby nie “zarżnąć gry”.

    Gdybyś miał problemy z animacjami w blenderze pisz, postaram się pomóc.

    Pozdrawiam

    • This reply was modified 9 years, 7 months ago by xsoner.
    #7482
    mackintosh
    Participant

    Dokładnie Panowie. Sztuka dla sztuki ma to do siebie, że nie bywa praktyczna. Nie warto przesadzać z dokładnością, jeśli wrzucenie jednej lokomotywy położy całą grę 🙂 Przypominają mi się stare dobre czasy FS 2002, gdy zanim odkryto LOD, wypuszczono parę cudownych modeli Boeingów do AI które natychmiast ścięły klatki o 75% gdy tylko pojawiły się na ekranie 😀

    Niemniej, jako laik, lub upośledzony modelarsko, jak kto woli, życzę jak najbardziej powodzenia 🙂

    • This reply was modified 9 years, 7 months ago by mackintosh.
    #8992
    Nicc0
    Participant

    Małymi kroczkami, ale do celu. Aktualnie zatrzymałem się na tworzeniu config’a do połączenia składu w całość, tzn. problem jest w tym, że nie można kupić całego składu :/ To co widać na zdjęciu, niestety jest złożone z osobnych wagonów, z jednostką napędzającą na końcu.

    http://nicc0.pl

    Na razie brak pantografów oraz tekstur. Problem też leży w Gagarinie, dziwnym trafem raz działa, a raz crash’uje grę :/

    #9149
    GELO1910
    Participant

    Panowie Przepraszam że w tym temacie ale mam pytanko czy jest jakiś sposób na kasę ? w sensie kody

     

    #9185
    Nicc0
    Participant

    Z tego co wiem, aktualnie nie; ale jeśli chcesz po prostu pobudować polecam Ci ten mod:

    http://www.train-fever.net/filebase/index.php/Entry/10-Cost-mod/

    #9192
    GELO1910
    Participant

    niestety u mnie nie działa ;/

    #11054
    SN42
    Participant

    Coś cicho tutaj, czy pracę nad modem nadal trwają? Taki symulator MaSzyna – strategia ekonomiczna to jest świetny pomysł a sama gra nudzi się już za drugim podejściem dalsze losy tej produkcji w tym modzie 🙂

    #22232
    zajdi10
    Participant

    Hej,

    Mam pytanie, czy mod zostanie kiedykolwiek przeniesiony na TransportFever?

Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
  • The forum ‘General Discussion’ is closed to new topics and replies.