[MOD] Czech modpack

Home Forums Modding [MOD] Czech modpack

Tagged: ,

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 64 total)
  • Author
    Posts
  • #11741
    Cz_Honza
    Participant

    Hi, Is anybody working on Czech translation ??? I can Translate it but I don’t want to do unnecessary work (if somebody has already been working on it)

    #11742
    Iver
    Participant

    You mean translation or streets and towns names? I’m working on new version now and maybe I’ll include few czech vehicles.

    Myslíš překlad, nebo jména měst a ulic? Zrovna pracuji na nové verzi, kde bych chtěl přidat několik českých vozidel.

    #11746
    canda22
    Participant

    Ahoj Ivere, planujes udelat i “Eso”?

    #11748
    Cz_Honza
    Participant

    Myslím kompletní překlad celé hry – zkrátka přeložit ty dva jazykové soubory

    • This reply was modified 9 years, 5 months ago by Cz_Honza.
    #11755
    Cz_Honza
    Participant

    Tak jsem se do toho pusti – zas tak moc toho není – první testovací verze by mohla být v neděli

    #11758
    Iver
    Participant

    canda22: I don’t know what do you mean with ESO.

    Nevím co přesně máš na mysli.

    Cz_Honza: Nice, give me please feedback on PM. I can add translate to this modpack and ask few guys with czech vehicles for using them in this pack too. I’m going to France this weekend, but next can be done Mac, Windows & Linux installer. You can contact me on Skype Iver_88 too.

    Paráda, dej mi prosím vědět soukromou zprávou. Překlad mohu zahrnout do modpacku a zeptat se několika modérů s českými vozidly na použití v tomto balíčku. Tenhle víkend jedu do Francie, ale příští bych mohl vytvořit instalátor pro Mac, Windows i Linux. Jinak mě můžeš kontaktovat i na Skypu Iver_88.

    #11760
    canda22
    Participant

    Myslim lokomotivu rady 362

    I mean engine class 362

    There is a link on it: http://cs.wikipedia.org/wiki/Lokomotiva_362

    #11784
    Iver
    Participant

    I’m not 3D graphic. I can handle it, but I’m working full-time on my game and I’m addicted to others modders. If any Czech vehicle will occur on this forum, or elsewhere, I can ask his author for addition to this modpack.

    #11790
    Iver
    Participant

    Content:

    • Czech town names
    • Czech street names
    • Czech currency

    Comming Soon:

    • Czech translate (ETA – 25th. October 2014 thanks to Cz_Honza)
    • Czech vehicles

    Stuff and helpers:

    • Alex – models of czech vehicles
    • Cz_Honza – translate
    • Iver – leader, creator, town names, street names
    • stmprn35 – town names, street names
    • z0ny – some advices

    Download:

    mega.co.nz/#!s1F3DCrT!LA_weZ6p-IoinV_w4rH76RN93tYdAx96cZYxP-i_6ik – 16th October 2014

    #11793
    Iver
    Participant

    Please use new topic http://www.train-fever.com/forums/topic/czech-fever/ cuz I can’t change my first post here.

    #12685
    vrsovsky
    Participant

    Zdravím české uživatele. Jako bývalý skalní fanoušek TTDeLuxe jsem se na tuto hru neskonale těšil. Když jsem ji získal, tak jsem začal pátrat po češtině a našel tuto komunitu, kde jsou o češtině zmínky, ale nevím jak ji nainstalovat. Adresář STEAM jsem v počítači nenalezl, takže nevím co a jak udělat, aby to se mnou komunikovalo česky.

    Díky za pomoc

    #12700
    canda22
    Participant

    Najdes ho, kdyz si otevres steam>knihovna>hry>levym tlacitkem mysi klikni na TF>vlastnosti>mistni soubory>prochazet mistni soubory a jsi tam.

    Jinak cesky preklad jeste nevysel a pro tebe ac nevim jakou mas platformu doporucim MM protoze instalace modu je pres nej jednoducha, ale jen pokud mas wokna.    http://www.train-fever.net/filebase/index.php/Entry/5-Train-Fever-Beta-Mod-Manager-BETA/

    #12711
    Cz_Honza
    Participant

    Mojí češtinu lze stáhnout z : http://www.ulozto.cz/xCy6izK1/trainfever-cz-3-rar

    stačí nahradit soubory v …\Steam\SteamApps\common\Train Fever\res\strings\en\LC_MESSAGES\

    #12725
    canda22
    Participant

    Dik, funguje bezchybne.

    #12745
    vrsovsky
    Participant

    To canda22 i CZ_Honza: prosím trošku srozumitelněji, nějak nechápu. Mám W7 64-bit. Nevím co je to instalovat přes MM. Já jsem hru instaloval od Codexu a hra se nainstalovala do adresáře Train Fever. Nikde nemůžu nají adresář STEAM. V adresáři Train Fever je adresář RES\STRINGS\EN\LC_MESAGES\ – tam to zkusím přehrát. Ale jak píše CANDA22, tak když kliknu na TF (pokud myslíš Train Fever.exe), tak se mi objeví vlastnosti, ale už žádná složka místní soubory a tím pádem ji nemůžu procházet. Pokud stačí přehrát jen ty dva soubory ve složce LC_MESAGES, tak to zkusím, ale je to všechno?

    Díky

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 64 total)
  • The forum ‘Modding’ is closed to new topics and replies.