[MOD] Czech modpack

Home Forums Modding [MOD] Czech modpack

Tagged: ,

Viewing 4 posts - 61 through 64 (of 64 total)
  • Author
    Posts
  • #19254
    Iver
    Participant

    Hi guys, after few months without activity, I created new version of Czech Fever. Please use thread Czech Fever instead of this old one. Nice gaming.

    P.S. When you have own czech vehicles and agree with add this vehicle as part of modpack, please let me comment or write PM. In next version I want add czech vehicles, so everything will be in one big modpack with installer instead of terrible mod manager designed for Windows only.

    #21963
    tajnejnick
    Participant

    Ahoj

    je možné nějak omezit růst města nebo aby se ulice nestavěly ale zůstalo vše tak jak je to na začátku? Případně jestli je nějaký mod na tohle?

    Děkuji za odpovědi

    #21964
    Endli
    Participant

    Čau, v Train Fever jsem na nic takového nikdy nenarazil a ani na opačný případ (který jsem chtěl), aby město rostlo více a tím bych dosáhl většího množství cestujících pro moje vlaky. Řek bych, že si každé město rostlo podle předem vygenerovaného tempa a nijak zvlášť jsem to neovlivnil. Když už nějaké rostlo více, tak lidi stejně více využívali svoje auta a ucpali totálně provoz ve městě. 😉

    Teď už jedu Transport Fever a zdá se, že tady je to velmi závislé na tom, jak hodně se starám o přepravu obyvatel a taky jak hodně zásobuji města různýmí surovinami, stroji atd. 😉

    #21969
    tajnejnick
    Participant

    Ahoj

     

    Díky a jinak další dotaz 😀  dá se začít taky v roce 2000, popřípadě tak abych mohl mít i vozidla z dneška k dispozici a ne maximálně jen starodávný hérky z 50 let? Mám sice mod s nekončící životností vozů ale jak říkám nejnovější je 1950 a vozidla co byly k dispozici kolem roku 2000 jen v uložené hře můžu hrát.

    Díky za odpovědi.

    • This reply was modified 7 years, 3 months ago by tajnejnick.
Viewing 4 posts - 61 through 64 (of 64 total)
  • The forum ‘Modding’ is closed to new topics and replies.